/
Wycena Rekuperacji

Wycena Rekuperacji

Dowiedz się ile będzie kosztować u nas rekuperacja dla Twojego obiektu.

Wypełnij formularz, załącz projekt swojego budynku i opisz nam swoje oczekiwania, a w ciągu 24 godzin(w dni robocze), nasz doradca przygotuje dla Ciebie szacunkową wycenę Rekuperacji dla Twojego projektu. 

Darmowy przegląd!

Samodzielny montaż rekuperacji?

Coraz więcej osób decyduje się na samodzielny montaż,  ze względu na ograniczenie kosztów.

Dla takich klientów przygotowaliśmy specjalną propozycje – Po zamontowaniu przez klienta wszystkich elementów rekuperacji w sowim domu, nasz ekspert może przyjechać i sprawdzić, czy wszystko działa tak jak należy: czy nie ma spadków ciśnienia, czy elementy zostały właściwie umieszczone, zaizolowane i uszczelnione, czy rekuperator, jest właściwie zamontowany itd. Na koniec nasz specjalista wyda dokument, potwierdzający, że wszystko zostało wykonane właściwie.

A to wszystko w cenie zamówionych u nas Towarów!

Wycena Rekuperacji

Planujesz inwestycję w rekuperację i chcesz dowiedzieć się ile to będzie kosztować? Nie ma problemu! Wybierz jedną z opcji i poznaj koszty.

Poznasz cenę w ciągu kilku chwil. Wprowadzisz informacje o swoim budynku i od razu poznasz szacowaną cenę.

Prześlij nam projekt swojego budynku, opisz nam swoje wymagania, a nasz doradca w ciągu 24 godzin(w dni robocze), przedstawi Ci kalkulację.

ciasteczko

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookie między innymi do celów statystycznych. Przejdź do naszej polityki prywatności aby dowiedzieć się więcej. Polityka prywatności