/
Współpraca

Dla Instalatorów, deweloperów i nie tylko

Negocjuj Rabaty

Jeśli systematycznie dokonujesz zakupu systemów rekuperacji, możemy zaproponować korzystne rabaty. 

Skontaktuj się z nami, a przygotujemy wyjątkową ofertę dla Ciebie i Twojej firmy.

Masz pytania, potrzebujesz pomocy?

Nasi eksperci chętnie pomogą w każdej kwesti

Pon. – Pt. 9-17

Prodmax-najwyższej jakości

Współpraca na medal

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu potrafimy się dostosować do naszych partnerów, wskazać najlepsze i najbardziej opłacalne rozwiązania. Przykładamy ogromną wagę do zrozumienia potrzeb naszych partnerów i razem dążymy do osiągnięcia największych korzyści w inwestycji.  

Zaufanie do maarki

Nasi partnerzy posiadają zaufanie do oferowanych przez nas rekuperatorów i instalacji, dzięki ich wysokiej jakości, łatwości montażu i uruchomienia, a to wszystko w dobrej cenie. Dzięki temu nasza współpraca trwa latami.

Darmowa dostawa na czas

Dostawa rekuperatorów i instalacji zawsze jest darmowa na terenie całego kraju. Jesteśmy zawsze na czas, nawet duże zamówienia jesteśmy w stanie dostarczyć w ciągu 2-3 dni roboczych.

Projekt w cenie

Projekt kosztuje 299 zł brutto, ale kiedy zostanie zamówiony rekuperator, odejmiemy tą wartość od zamówienia. Partnerom, z którymi współpracujemy już kolejny raz, wykonujemy projekt całkowicie za darmo, bez konieczności wcześniejszej opłaty.

Opieka eksperta

Dla komfortu Partnera wytyczymy jednego eksperta, który będzie opiekował się jego sprawami i oferował wsparcie w każdej kwestii. Nasi doradcy są stale dostępni do Państwa dyspozycji.

Najlepsze rozwiązanie

Przy inwestycjach znalezienie optymalnego rozwiązania, również pozwalającego znaleźć oszczędności, jest niezmiernie ważne dla powodzenia w biznesie. Dlatego nasz projektant jest przygotowany by doradzić i pomóc takie rozwiązania odnaleźć i zastosować. 

Montaż rekuperacji Wrocław

Wentylacja mechaniczna dla inwestycji deweloperskich oraz projekt

Jeśli jesteś deweloperem to nie tylko jakość, ale i cena odgrywa ogromne znaczenie przy wyborze rekuperacji – nie zawiedziemy Cię ani jednym ani drugim. Ponad gwarantujemy darmowy projekt rekuperacji dla inwestycji deweloperskich przy składaniu zamówienia w naszym sklepie..

Rekuperacja dla instalatorów

Nasz szczególna oferta dostępna jest także dla instalatorów wentylacji mechanicznej. Wystarczy się z nami skontaktować, a przedstawimy korzystną ofertę.

Dla Instalatorów i nie tylko

Szkolenia z rekuperacji

Dla firm współpracujących z nami oferujemy darmowe szkolenia. Szkolenia prowadzone są przez specjalistę w dziedzinie rekuperacji i poruszają tematy takie jak: instalacja rekuperacji, projekty rekuperacji, szkolenie z produktów służących do rekuperacji.

Zobacz nasze

Produkty

Rekuperator AIR EXPERT 400H
Rekuperator centrala PRODMAX AIR EXPERT 400
8280,00 12230,00  brutto
Wydajność do 450m3, odzysk ciepła do 98%, wykonany z lekkiego materiału EPP.
Rekuperator AIR EXPERT 600H
Rekuperator centrala PRODMAX AIR EXPERT 600
8880,00 12970,00  brutto
Wydajność do 680m3, odzysk ciepła do 98%, wykonany z lekkiego materiału EPP.
Rekuperator centrala PRODMAX PRO MINI 300 HV
Rekuperator centrala PRODMAX PRO MINI 300 H/V
5670,00 8530,00  brutto
Wydajność do 300m3, odzysk ciepła do 95%, umożliwia instalację wertykalnie, albo horyzontalnie.
Rekuperator centrala PRODMAX PRO MAX 600 H
Rekuperator centrala PRODMAX PRO MAX 400 H
9220,00 12780,00  brutto
Wydajność do 480m3, odzysk ciepła do 95%, podłączenie horyzontalne

Wycena Rekuperacji

Planujesz inwestycję w rekuperację i chcesz dowiedzieć się ile to będzie kosztować? Nie ma problemu! Wybierz jedną z opcji i poznaj koszty.

Poznasz cenę w ciągu kilku chwil. Wprowadzisz informacje o swoim budynku i od razu poznasz szacowaną cenę.

Prześlij nam projekt swojego budynku, opisz nam swoje wymagania, a nasz doradca w ciągu 24 godzin(w dni robocze), przedstawi Ci kalkulację.

ciasteczko

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookie między innymi do celów statystycznych. Przejdź do naszej polityki prywatności aby dowiedzieć się więcej. Polityka prywatności