/
Montaż

Montaż rekuperacji Wrocław

Świadczymy usługi w całej Polsce

Wypełnij formularz wyceny

Specjalizujemy się w montażu wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła – rekuperacji. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, z dużą dozą chęci zrozumienia potrzeb naszego klienta i osiągnięcia najlepszych efektów.

Montaż rekuperacji Wrocław

Profesjonalna

Instalacja rekuperacji w Twoim obiekcie

Montaż wentylacji mechanicznej obejmuje szereg czynności, do których instalator musi się odpowiednio przygotować i należycie wykonać. 

Wykonanie otworów, rozłożenie skrzynek rozprężnych i rozdzielaczy w odpowiednich miejscach, to pierwszy etap. Następnie zgodnie z projektem należy poprowadzić po całym budynku przewody wentylacyjne, którymi będzie przemieszczać się powietrze. Ważne jest, aby nie doprowadzić do powstania zbyt dużych zagięć, albo łuków, co może skutkować niewłaściwym przepływem.

Zwrócić uwagę należy również uwagę na odpowiednie zaizolowanie instalacji przy użyciu wełny i przymocowanie izolacji, oraz całej instalacji.

Na ostatnim etapie prac, instalator podłącza rekuperator, testuje jego działanie. Następuje tutaj również proste szkolenie z obsługi urządzenia, wymiany filtrów, oraz serwisu, celem jest to, by klient mógł sobie z tym sam radzić, bez najmniejszego problemu.

Rekuperator i reszta instalacji

Z montażem VAT 8%

Decydując się u nas na montaż rekuperacji i zakup elementów potrzebnych do zainstalowania rekuperacji w Twoim budynku, VAT na towar z usługą wynosi 8%.

Jak przygotowywujemy wycenę montażu rekuperacji?

Do wykonania wyceny montażu rekuperacji przez instalatora, zawsze potrzebny jest projekt budynku, na bazie którego jesteśmy w stanie przeprowadzić analizę prowadzenia przewodów wentylacyjnych i pozostałych elementów instalacji, oraz ustalić jaki rekuperator będzie odpowiedni dla wybranego obiektu. To wszystko będzie rzutować na ostateczną cenę wykonania montażu. Montaż rekuperacji Wrocław – zapoznaj się z naszą ofertą!

Masz pytanie, potrzebujesz pomocy?

W przypadku wszelkich pytań, potrzeby pomocy, skontaktuj się z nami, a nasi eksperci znajdą dla Ciebie najlepsze rozwiązania i pomogą najlepiej jak to tylko możliwe.

Pon. – Pt. 9-17

Zyskaj pewność

Darmowy projekt do montażu rekuperacji

Każdy z naszych klientów otrzymuje wykonany przez specjalistę darmowy projekt systemu rekuperacji wykonany dla swojego budynku. Aby mieć pewność, że instalator właściwie odczyta zalecenia projektanta, najlepszym rozwiązaniem jest skorzystanie z projektu i instalacji w jednym miejscu. 

Prodmax-najwyższej jakości

Jakie polecamy rekuperatory i instalacje?

Wybierając centrale do wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła powinniśmy sugerować się nie tylko ceną, ale jakością wykonania.

Postawiliśmy na wysokiej klasy centrale wentylacyjne firmy PRODMAX z ponad 25 letnim doświadczeniem. 

Srawdzone i niezawodne

Rekuperatory firmy PRODMAX tworzone są w nowoczesnym parku maszynowym. Każdy z nich po skończeniu procesu produkcyjnego, przechodzi dokładną kontrolę jakości, gdzie wszelkie podzespoły są sprawdzane przed wysyłką do klienta. W jednostkach zastosowane zostały podzespoły renomowanych firm, np. wymiennik ciepła do 98% sprawności w odzysku ciepła.

Zwrot środków z dofinansowania

Polecane przez nas rekuperatory spełniają wszystkie normy, kwalifikując się do dofinansowania z programu „Czyste Powietrze”.

Certyfikowana jakość i wytrzymałość instalacji

Wszystkie wykorzystywane przez nas elementy, takie jak przewody wentylacyjne, skrzynki rozprężne, rozdzielacze itd., posiadają certyfikaty, wykazujące, że ich wytrzymałość, oraz jakość jest na najwyższym poziomie, dzięki czemu mamy pewność, że instalacja przetrwa długie lata.

Wycena Rekuperacji

Planujesz inwestycję w rekuperację i chcesz dowiedzieć się ile to będzie kosztować? Nie ma problemu! Wybierz jedną z opcji i poznaj koszty.

Poznasz cenę w ciągu kilku chwil. Wprowadzisz informacje o swoim budynku i od razu poznasz szacowaną cenę.

Prześlij nam projekt swojego budynku, opisz nam swoje wymagania, a nasz doradca w ciągu 24 godzin(w dni robocze), przedstawi Ci kalkulację.

ciasteczko

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookie między innymi do celów statystycznych. Przejdź do naszej polityki prywatności aby dowiedzieć się więcej. Polityka prywatności