/
/
Zwroty i Reklamacje

Reklamacja i Zwroty

Co podlega reklamacji?

Reklamacji podlegają wszystkie uszkodzenia niewynikające z winy użytkownika.

Więcej

Otrzymałem towar niezgodny z zamówieniem

W przypadku otrzymania towaru niezgodnego z zamówieniem prosimy o kontakt telefonicznie lub mailem kontakt@rekuper.pl lub poprzez czat z konsultantem). Cały koszt wymiany lub zwrotu towaru niezgodnego z zamówieniem zostanie pokryty przez Rekuper.
Więcej

Jak zgłosić reklamację?

Aby zgłosić reklamację skontaktuj się z nami mailowo, wysyłając wiadomość na adres kontakt@rekuper.pl lub zadzwoń. Możesz także skorzystać czatu online z doradcą na naszej stronie.
Więcej

Moja przesyłka jest uszkodzona​​​​​​

Jeżeli podczas odbioru zauważysz, że przesyłka jest uszkodzona, w obecności kuriera sporządź protokół szkody. Jeżeli kurier uniemożliwia sprawdzenie towaru w jego obecności lub spisanie protokołu szkody, spisz jego dane osobowe i skontaktuj się z naszym Działem Obsługi Klienta – drogą mailową na adres kontakt@rekuper.pl lub telefonicznie.
Więcej

Jak zwrócić i wymienić produkt?

W ciągu 14 dni od odebrania przesyłki osoby fizyczne/konsumenci mogą zwrócić lub wymienić zakupione produkty, bez podania przyczyny.

Aby skorzystać z możliwości zwrotu zakupionego towaru prosimy o przesłanie oświadczenia o odstąpieniu od umowy na adres: ul. Świeradowska 51/57, Wrocław 50-559, lub na adres mailowy kontakt@rekuper.pl

Więcej

Kiedy otrzymam zwrot pieniędzy?

Zwrot pieniędzy otrzymasz w ciągu 5 dni od pozytywnego rozpatrzenia oświadczenia o odstąpienie od umowy. Warunkiem otrzymania zwrotu pieniędzy jest odesłanie nieużywanego i nieuszkodzonego towaru.

Więcej

Ile mam czasu na zwrot produktów?

W ciągu 14 dni od odebrania przesyłki osoby fizyczne/konsumenci mogą zwrócić lub wymienić zakupione produkty.

Więcej

Jak długo trwa rozpatrzenie oświadczenia o odstąpienie od umowy?

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy zostanie rozpatrzone przez Rekuper, w ciągu 5dni roboczych
Więcej

Liczy się dzień otrzymania oświadczenia.

Do zachowania terminu odstąpienia od Umowy wystarczy wysłanie przez Konsumenta oświadczenia przed upływem tego terminu.
Więcej

Jak długo trwa gwarancja?

Gwarancja trwa 24 miesiące od dnia otrzymania zamówienia.

Więcej

Kontakt z Ekspertem

Pon. – Pt. 9-17

Wycena Rekuperacji

Planujesz inwestycję w rekuperację i chcesz dowiedzieć się ile to będzie kosztować? Nie ma problemu! Wybierz jedną z opcji i poznaj koszty.

Poznasz cenę w ciągu kilku chwil. Wprowadzisz informacje o swoim budynku i od razu poznasz szacowaną cenę.

Prześlij nam projekt swojego budynku, opisz nam swoje wymagania, a nasz doradca w ciągu 24 godzin(w dni robocze), przedstawi Ci kalkulację.

ciasteczko

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookie między innymi do celów statystycznych. Przejdź do naszej polityki prywatności aby dowiedzieć się więcej. Polityka prywatności